Mill-Turn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iegūstiet maksimumu no Jūsu augstvērtīgās Mill-Turn iekārtas ar vairākām vārpstām un instrumentu padeves aptverēm

  • Ja Jums jau ir CNC ar vairākiem instrumentu padeves aptverēm un vārpstām vai Jūs vēlaties tādu. SolidCAM ir ideāls risinājums daudzuzdevumu CNC iekārtas tagadnei vai nākotnei, ar iespaidīgāko elastību un programējamības daudzpusību.
  • Programējiet Jūsu Mill-Turn CNC mašīnu neatkarīgi no padeves aptveru un vārpstu skaita. SolidCAM ļauj Jums pilnībā izmantot vairāku padeves aptveru un vārpstu darbības, sinhronizējot tās. Simulējiet pilnu detaļas izgatavošanas ciklu SolidCAM simulācijā pārliecinoties kā tiek materiāls pārvietots no vārpstas uz vārpstu bez CNC operātora iejaukšanās līdz saņemat gatavu detaļu.
  • SolidCAM piedāvā parocīgus programēšanas rīkus, kas ir viegli apgūstami un lietojami, nosedzot pilnu 4/5 asu vienlaicīgās apstrādes Mill-Turn iekārtu iespēju spektru.

Izmantojiet revolucionāro iMachining visās Mill-Turn iekārtās

Visas SolidCAM piedāvātās frēzēšans un virpošanas operācijas t.s. iespaidīgās iMachining operācijas ir pieejamas Mill-Turn iekārtām. Jebkuras palīgiekārtas var tikt definētas un ņemtas vērā apstrādes simulācijā un priekš sadursmu pārbaudes.

Ekonomējiet programmu ģenerēšanas un apstrādes laiku ar automatizētajām virpošanas ģeometrijām sarežģītām Mill-Turn detaļām izveidotām ar SolidCAM

SolidCAM automātiski ģenerē virpošanas ģeometriju priekš sarežģītām mill-turn detaļām, ļaujot Jums ātri pārvērts sareģītākās ģeometrijas gatavās detaļās.

Atlikušā materiāla pārraudzība ļauj Jums pašu efektīvāko instrumentu ceļu un samazinātus ciklu laikus, nodrošinot Jums augstāko iespējamo iekārtas produktivitāti.

 

Sīkāku informāciju skatīt izstrādātāja vietnē šeit

 

.